אלי גבאי - מנכ"ל קבוצת גבאי

אלי גבאי הוא מנכ"ל קבוצת גבאי, הנחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הבכירות בישראל. את עסקת הנדל"ן הראשונה בחייו ביצע כבר בשנות ה-20 לחייו. מאותה עסקה ועד היום, הוא מוביל את קבוצת גבאי להצלחות רבות בתחום, מה שהפך אותה לשחקנית מרכזית בנוף הנדל"ן הישראלי ובמיוחד בתחום ההתחדשות העירונית.

תחילת דרכו בתחום

את קבוצת גבאי ייסד אב המשפחה, שמשון גבאי, אשר העביר את שרביט הניהול אל ילדיו. כיום, לכל אחד ישנו תפקיד מוגדר, אותו הוא מבצע בצורה המקצועית והמיטבית. אלי גבאי, שנולד וגדל באשקלון, נהג להיות במחיצת אביו ולעבוד בחברה המשפחתית, עוד כשהיה תלמיד בזמן החופש הגדול. גבאי הבן היה פוקד את אתרי הבנייה של הקבוצה ומתלווה לאנשי המקצוע בשטח. באופן הזה, הוא מעיד שנים לאחר מכן, למד היטב את התחום.

אלי גבאי

כאשר סיים את שירותו בצה"ל, הוא החל בתפקידו בהנהלת הקבוצה והוביל אותה לרכישות מוצלחות של קרקעות, לשיתופי פעולה עם חברות ביצוע שונות וכמובן לקידום של פרויקטים ברחבי הארץ, שכיום נאמדים באלפי יחידות דיור. לאור הפוטנציאל הגדול של תחום ההתחדשות העירונית, דחף אלי גבאי לכניסתה של הקבוצה אל התחום – וכיום, קבוצת גבאי בהובלתו היא אחת השחקניות המרכזיות בענף.

הישגים בפעילות העסקית של אלי גבאי

  • 2015 – רכישת הפעילות של חברת הנדל"ן צ. לנדאו
  • 2016 – קבוצת גבאי היא בעלת גרעין השליטה ב"אנגל משאבים", ושמה שונה ל"גבאי מניבים ופיתוח"
  • 2018 – הפיכת הקבוצה ליבואנית הבלעדית של עגורני הצריח COMANSA, מהלך שתרם רבות לתחום הביצוע בקבוצה
  • 2018 – רכישת הפעילות של חברת יעקב אלעזר
  • 2019 – אלי גבאי מוביל את "גבאי מניבים ופיתוח" לשליטה בחברת "העיר החדשה"
  • 2019 – הקבוצה רוכשת את רוב הפעילות של "פריזט חסון"

נקודות ציון נוספות

בשנת 2018 נבחר אלי גבאי להיות אחד מ-40 הצעירים המבטיחים של העיתון הכלכלי "גלובס". בדבריו אמר "אנחנו יודעים לייצר עתודות קרקע ומאמינים באיכות המוצר". בהובלתו של אלי גבאי, הקבוצה בניהולו מדורגת החל מ-2019 באופן קבוע בדירוג היוקרתי Duns100 במגוון תחומים: בניה, יזמות ותשתיות והתחדשות עירונית. כחלק מתפקידו, מעניק גבאי ראיונות לכלי התקשורת השונים ומצוטט רבות בעיתונות הכלכלית.

עדכונים אחרונים באתר

נגישות